İş hayatında uzun soluklu başarılar elde etmek dürüst, şeffaf ve güvenilir ilişkilerin tesis edilmesiyle mümkündür. Bu zemin üzerinde sunulan hizmetin kalitesini ise mesleki tecrübe ve deneyim belirler. Bu bilinçle müşterilerine en iyi, en kaliteli, uygun fiyatlı ve dürüst hizmeti  verebilmek için 2005 yılında faaliyete SMMM olarak faaliyete başladım, ardından Sermaye Piyasasında Bağımsız Denetim Lisansı, Kamu Gözetim Kurumundan Bağımsız Denetçi lisansı ve Sermaye Piyasası lisanslama sicil kurulundan Gayrimenkul Değerleme Lisansı alarak faaliyetimize devam etmekteyiz.

OĞUZ KEPENEKÇİ | SMMM – BAĞIMSIZ DENETÇİ – GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANI

Hizmet anlayışını ve felsefesini müşterileri ile beraber taşıyan mali müşavirlik ofisimiz; geçmişin deneyimleriyle bugünün ihtiyaçlarını da dikkate alarak, ileriye dönük yeni altyapı ve yeni hizmet alanları ile beraber, doğru ve hızlı hizmet anlayışını kendine ilke edinmiştir.

Yetenek, bilgi ve tecrübenin doğru zamanda ihtiyaç sahipleri ile buluşmasının öneminin farkındayız. Başarıya ulaşmak salt bilgi ile değil, öncelikli olarak ihtiyaçların doğru tespit edilmesi ve reçetenin de kişiye özel oluşturulması ile mümkündür. Dolayısıyla, bizden hizmet alan işletmelerin, ihtiyaç ve gereksinimlerini doğru bir şekilde tespit ederek, öncelikle karşılıklı güveni tesis etmek ve sonra da zaman planlaması yapılmış ulaşılabilir hedefler belirleyerek, işletmelerin süreç boyunca karşılaşabilecekleri sorunlarda ve olağan işleyişinde onların yanında bulunarak rehberlik yapmak, çalışma şeklimizin temelini oluşturur.

Konusunda uzman, deneyimli bir kadroya sahip olan ofisimizin yönetici ve çalışanlarının en önemli ayırt edici özelliği, uzun yıllar özel sektörde farklı kademelerde denetçi, muhasebe müdürü ve yönetici olarak görev yapmış olmalarıdır. Bu doğrultuda ekibimiz; işletmelerin ve işletme yönetimlerinin ihtiyaçlarını yakından bilen, aynı dili konuşabilen, sadece teorik bir etiketin değil, mevzuat ve uygulama bilgisinin ortaya çıkardığı geniş bir tecrübenin hakim olduğu nitelikli bir kadrodan oluşmuştur.

Hedeflerinizi gerçekleştirmeniz için tüm tecrübemiz ile yanınızdayız.